Hakkımızda

Kitap Adası Firma Hakkında

Firma: www.kitapadasi.com

Yapılan İş: Online kitap satışı, güvenli satış, uygun ödeme yöntemleri


Vizyon:  Uygun fiyatlar sunarak kaliteli hizmet vermek.


Misyon:  Güven veren tasarım ve ödeme yöntemlerini kusursuz olarak gerçekleştirmek.
Kitapadasi kısa süre önce faaliyetine başlamış ve kısa sürede uzun bir yol kat ederek kitap severlerin ilgisini üzerinde toplamış bir firmadır. Online satış kanalı olan ve kullanıcıların bir çok isteğine ve ihtiyacına yanıt veren firma geniş kitap yelpazesi ile tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 2015 yılından bu yana en fazla tercih edilen firma düzeyine yükselen firma, özellikle müşteri memnuniyeti ve müşterilerin güvenine çok fazla önem vermektedir. Sadece okuyucuların değil yazarlarında tercih ettiği firmalar arasındadır çünkü hem yazar destekli hem de okuyucu destekli bir firma düzeyindedir. Firma sektöre hızlı girişi ile dikkatleri üzerine toplayan bir firma olsa da başarısı ile kısa sürede yükselişe geçmiştir. Ve uzun süre de yükselmeye devam edeceğe benziyor. Her kesim bu siteyi tercih edebilir çünkü sitenin sunmuş olduğu kitap düzeyi ve türü çok fazladır. İçerik olarak edebiyat türlerinin çoğu mevcut olup, hangi türden kitap seviyorsanız, arama kısmına da belirtmeniz yeterli oluyor. Son zamanlarda okuma kitaplarının yanı sıra sınav hazırlık kitapları da çok fazla satın alınan kitaplar arasında yerini almaktadır. Ebeveynler çocuklarının sınavlara en iyi şekilde hazırlanması adına en iyi kaynakları seçmek istiyorlar ve en uygun bütçeli kitap arayışına giriyorlar. Bu site anne babalar ve gençlere sınava hazırlık kitapları için bir çok seçenekte sunuyor. Devamını yazımızda sizler için derledik.


Kitapadasi Sınava Hazırlık Kitap Türleri
Öğrenci diyince akla her yaştan kişi gelebilir. Çünkü günümüzde artık sınavsız hiçbir durum olmuyor. Sınava hazırlık için bir çok kişi site tercihini iyi yapmaya çalışıyor çünkü çoğu site ürünleri pahalı satarak öğrencilerin ceplerini yakıyor. Öğrenciler okuyan kesimi temsil ettiği için cep yakmayan ve piyasada en bilindik kitapları seçmeye çalışıyorlar. Bu site ise tam da bu dalda öğrencilerin imdadına yetişiyor. Sınava hazırlık kitaplarını sizlere sıralayacak olursak, öncelikle ALES Kitapları, Askeri Sınavlar, AYT Kitapları, DGS kitapları, ilkokul(ilköğretim) kitapları, KPSS kitapları, LGS kitapları, Lise Kitapları, okul öncesi kitapları, polis meslek içi kitapları, TYT-AYT kitapları, TYT kitapları YDS kitapları, YKS-TYT kitapları, YKS Dil Kitapları olarak sıralanabilir. Sınava hazırlanan çocuk, genç, meslek sahibi olanlar veya meslek edinmek isteyen herkes bu kategorilerin içeriğinden faydalanabilir. Kitapadasi özellikle marka olan kitap türlerini içinde barındırır. En yeni sınava hazırlık kitaplarını size sunarak uygun ödeme imkanları ile satışta da zorlanmamanıza yardımcı olur.  Sınav süreçleri sancılı süreçler olduğu için bu süreçte en doğru kaynak türünü seçmeyi isteriz. Genellikle piyasa da çokça tercih edilen kitap markalarını size sunarak bu konu da öğrencilere destek olmaktadır.


Kitapadasi Eğitim Kitapları
Kitapadasi firması, sunmuş olduğu bir çok eğitim kitabı kategorisiyle eğitime verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor. Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi bir çok sınava hazırlık kitabıyla geniş bir kitap çeşidi sunuyor. Bunun yanı sıra sunduğu kitaplar arasında çok genel diyebileceğimiz, bir çok firma da bulunmayan türlerde mevcuttur. Örneğin hobi edinmek veya hobisi olan kişiler için bulmacalar, bilmeceler, büyük kişiler için boyama kitapları, mandala kitapları ve diğer şeyler bulunmaktadır. Felsefeyi sevenler için felsefe dalında  kitaplar, ekonomistler için ekonomi kitapları, dini nitelik taşıyan inanç kitapları-mitolojiler, İslam dini ile alakalı kitaplar, müzik alanında nota kitapları, öğrenme kitapları ve sanatçılar, siyaset severlere politika ve siyaset kitapları ve bunun yanı sıra sanat, sağlık, sosyoloji, tarih, yabancı dilde kitaplar içerik olarak kategoriler arasındadır. Sevilen bir çok yazarın kitabının bulunduğu ve bir çok kitap türünü içinde barındıran firma sunmuş olduğu indirim ve kampanya seçenekleriyle de bir çok firmayı gerisinde bırakıyor. Kitap severler her zaman okurken maliyetinin de bütçelerine uygun olmasını isterler. Kitapadasi bu durumun takipçisi olan bir firma olduğu için her zaman sunmuş olduğu indirimlerle bütçe sarsmamaktadır. Firmaya kayıt olarak almak istediğiniz kitabı sepetinize ekleyebilirsiniz daha sonrasında satış işleminizi indirimli olarak gerçekleştirebilirsiniz. 
  


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.